Blog

Ile kosztują naczynia i sztućce jednorazowe?

eko naczynia

Ile kosztują naczynia i sztućce jednorazowe?


Organizujesz piknik lub grilla na działce? Niezależnie od rodzaju i charakteru imprezy, jeśli decydujesz się na party w plenerze, skorzystaj z naczyń i sztućców jednorazowych. Zakup jednorazowych sztućców i naczyń pozwoli Ci uniknąć sprzątania, a nadto nie będziesz musiała się obawiać o zniszczenie ulubionej zastawy. Kupując zestawy jednorazowego użytku, nie musisz się też martwić o wysokie wydatki, gdyż koszt takich akcesoriów zwykle nie jest wysoki. Ile trzeba wydać na naczynia i sztućce jednorazowe oraz od czego zależy ich cena? Poniżej podpowiadamy, ile kosztują takie akcesoria.

Jaka jest cena jednorazowych sztućców i naczyń i dlaczego warto z nich korzystać?

Korzystanie z jednorazowych naczyń i sztućców to duży komfort podczas spożywania posiłków na imprezach organizowanych w plenerze, ale także jedzenia w trasie czy w pracy. Naczynia jednorazowego użytku są lekkie i nie wymagają ostrożnego traktowania. Ponadto po ich wykorzystaniu nie trzeba martwić się o zmywanie. Za popularnością jednorazowych naczyń oprócz funkcjonalności przemawia także atrakcyjna cena. Nie da się jednoznacznie oszacować, ile kosztują takie zastawy, gdyż wszystko zależy od tego, z jakiego materiału zostały wykonane oraz kto je wyprodukował. Wśród najpopularniejszych rodzajów naczyń jednorazowego użytku wymienia się akcesoria plastikowe lub papierowe.

Obecnie rosnącą popularnością cieszą się zestawy jednorazowego użytku wykonywane z ekologicznych materiałów, które w pełni podlegają recyklingowi. Eko naczynia stopniowo wypierają popularne plastikowe sztućce, kubki i talerze, które można kupić w wielu popularnych dyskontach za niską cenę. Nie oznacza to jednak, że kupno ekologicznych naczyń i sztućców wiąże się z dużym wydatkiem. Wręcz przeciwnie, koszt np. papierowych wyrobów jest porównywalny. Warto jednak mieć na uwadze fakt, iż jednorazowe sztućce i naczynia zwykle kupuje się w zestawach, które zawierają po kilka lub kilkanaście sztuk. Trzeba się więc liczyć się z tym, że nie da się kupić jednego talerza za 1 zł, tylko np. 10 sztuk w cenie około 10 – 20 zł.

Wróć
Elte Sp. z o.o.

71-106 Stare Czarnowo
Kołbacz, ul. Warcisława 5B
Województwo Zachodnio-pomorskie

ikona Telefon: +48  91  312  41  91
Email: elte@elte.pl

SOCIAL MEDIA

Facebook Facebook

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

gazele biznesu

© 2021 ELTE. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Webdesign & Develop Virtual People 2016