E-hurtownia
PL DE GBhttps://www.elte.pl/

BLOG

W jakich celach zgrzewa się naczynia i opakowania?W dzisiejszych czasach coraz popularniejsze są dania na wynos. Szybkie tempo życia i wygoda powodują, że chętniej kupujemy kanapkę w drodze do pracy, niż przygotowujemy ją samodzielnie. Firmy, a nawet szkoły czy inne instytucje korzystają z oferty firm cateringowych, a diety pudełkowe są alternatywą dla domowych obiadów. Oczekujemy szybkich rozwiązań, ale jednocześnie liczy się dla nas wysoka jakość. Chcemy, aby dania gotowe były nie tylko smaczne, ale też estetyczne i łatwe w transporcie. Z tego powodu producenci prześcigają się w rozwiązaniach, które zapewnią całkowitą szczelność opakowań. Najpopularniejszą metodą zabezpieczenia żywności jest zgrzewanie naczyń i opakowań. 

Zalety zgrzewania naczyń i opakowań

  • Higieniczne i hermetyczne przechowywanie dań zapewnia, że nie będą miały one kontaktu z niepożądanymi czynnikami zewnętrznymi. Jest to szczególnie istotne w dobie groźnych wirusów. Dzięki zgrzewaniu mamy pewność, że posiłek jest bezpieczny dla naszego zdrowia. 
  • Naczynia i opakowania zgrzewane umożliwiają zachowanie świeżości dań. Całkowita szczelność powoduje również, że znacznie dłużej utrzymują pożądaną temperaturę. Dzięki temu można liczyć na ciepły obiad bez konieczności jego podgrzewania. 
  • Zgrzewanie stosuje się w celu zapewnienia szczelności, która umożliwia bezpieczne przewożenie posiłku. Nawet jeśli jest to zupa czy sos mamy pewność, że zawartość nie wyleje się w czasie transportu, a posiłek będzie wyglądał estetycznie.

Opakowania jednorazowe to popularna i bezpieczne forma przechowywania i transportowania posiłków. Aby mieć pewność, że są one w pełni bezpieczne, należy wybrać sprawdzonego producenta opakowań jednorazowych. Będzie to gwarancją, że zostały one wykonane z materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla zdrowia.


Wróć do bloga
Elte Sp. z o.o.

71-106 Stare Czarnowo
Kołbacz, ul. Warcisława 5B
Województwo Zachodnio-pomorskie

ikona Telefon: +48  91  312  41  91
Email: elte@elte.pl

SOCIAL MEDIA

Facebook Facebook

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

gazele biznesu

© 2019 ELTE. Wszystkie prawa zastrzeżone.