Blog

Gdzie wyrzucać zużyte ręczniki papierowe?

Opublikowano: Listopad 20, 2021

Prawidłowa segregacja odpadów to klucz do tego, aby lepiej zadbać o środowisko naturalne. Pozostaje jednak pytanie: gdzie wyrzucać zużyte ręczniki papierowe oraz dlaczego nie może być to pojemnik na makulaturę? Oto podstawowe informacje, o których koniecznie musi pamiętać każdy z nas.

Czytaj dalej

Ile kosztują naczynia i sztućce jednorazowe?

Opublikowano: Listopad 2, 2021

Organizujesz piknik lub grilla na działce? Niezależnie od rodzaju i charakteru imprezy, jeśli decydujesz się na party w plenerze, skorzystaj z naczyń i sztućców jednorazowych. Zakup jednorazowych sztućców i naczyń pozwoli Ci uniknąć sprzątania, a nadto nie będziesz musiała się obawiać o zniszczenie ulubionej zastawy. Kupując zestawy jednorazowego użytku, nie musisz się też martwić o wysokie wydatki, gdyż koszt takich akcesoriów zwykle nie jest wysoki. Ile trzeba wydać na naczynia i sztućce jednorazowe oraz od czego zależy ich cena? Poniżej podpowiadamy, ile kosztują takie akcesoria.

Czytaj dalej

Czy każde naczynie nadaje się do zgrzewu?

Opublikowano: Październik 25, 2021

Pojemniki do transportu dań, są ważnym elementem w gastronomii. Można w nich przenosić zupy, sałatki i dania obiadowe. Aby ochronić posiłek przed rozlaniem, pojemnik, w którym umieszcza się potrawę, można zabezpieczyć folią przeznaczoną do zgrzewania. Folia do zgrzewu nie wpływa na walory smakowe zabezpieczonego dania. W ten sposób można transportować potrawy z barów, restauracji czy firm cateringowych.

Czytaj dalej

Jaka zastawa stołowa sprawdzi się idealnie na pikniku?

Opublikowano: Wrzesień 1, 2021

Słońce za oknem i przyjemna temperatura sprzyja spędzaniu czasu na dworze. Formy organizacji wolnego czasu na świeżym powietrzu mogą być różne – od tych aktywnych po te bardziej spokojne. Można także je połączyć, wybierając się np. na rowerową wycieczkę zakończoną piknikiem w jakimś malowniczym miejscu. Tego typu rozrywkę warto jednak wcześniej zaplanować. Trzeba też zabrać ze sobą akcesoria pozwalające na cieszenie się pysznym jedzeniem.

Czytaj dalej

Foremki przydatne do pieczenia

Opublikowano: Sierpień 14, 2021

Babki, muffiny, keksy, makowce, rolady – trudno wskazać osobę, która nie skusiłaby się, na jedną z tych słodkości. Poza sprawdzonym przepisem, wysokiej jakości produktami i szczyptą talentu kulinarnego, niezbędne są również odpowiednie formy do pieczenia. Na rynku można znaleźć blachy żaroodporne, sylikonowe czy ceramiczne. Na popularności nie tracą też warianty jednorazowe. Dlaczego warto na nie postawić?

Czytaj dalej

Zastosowanie tacek z aluminium

Opublikowano: Lipiec 27, 2021

Tacki z aluminium są ogólnodostępne, niedrogie a przy tym funkcjonalne. Ich zaletą jest również niska gramatura oraz odporność na wysokie temperatury. Co więcej, jest to materiał, który podlega recyklingowi, więc jest bezpieczny dla środowiska. Trudno więc się dziwić, że tacki wykonane z tego materiału są tak chętnie wykorzystywane w branży gastronomicznej, a także do domowego użytku. W jakich sytuacjach warto po nie sięgnąć?

Czytaj dalej
Elte Sp. z o.o.

71-106 Stare Czarnowo
Kołbacz, ul. Warcisława 5B
Województwo Zachodnio-pomorskie

ikona Telefon: +48  91  312  41  91
Email: elte@elte.pl

SOCIAL MEDIA

Facebook Facebook

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

gazele biznesu

© 2021 ELTE. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Webdesign & Develop Virtual People 2016